понеділок, 20 листопада, 2017, 16:45 Політика
Наталію Корчак треба звільнити, – журналіст
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

У Румунії склад антикорупційного органу змінювався тричі. Українські структури теж треба оновити, зокрема, звільнити голову НАЗК Наталію Корчак.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив журналіст Роман Бочкала.

«Я вивчав досвід Румунії. Їх антикорупційний орган перші роки демонстрував дуже слабкі результати. Після двох оновлень керівництва, за третьою спробою  з’явилися люди, які почали реально працювати. Не треба боятися, що у нас нічого не вийде», – говорить гість ефіру.

Експерт вважає: коли людина не справляється із обов’язками – її потрібно замінити. Зокрема, стосується це і голови НАЗК Наталії Корчак.

«Не потрібно концентруватися на прізвищах. Людина не справляється з роботою – до побачення! Я думаю, якщо були б ми в Румунії, то Корчак вже ходила би на допити. Влада не обмежилася б політичними заявами, а завела б серйозну справу зі звинуваченнями. В Україні на все закривають очі, бо так зручно», – коментує журналіст.

На думку Бочкала, необхідно, щоб наші зарубіжні партнери детальніше описали бачення антикорупційних органів в Україні. 

«Я б хотів, щоб наші зарубіжні партнери висунули більш чіткі вимоги стосовно антикорупційних органів. Наприклад,  у Румунії противників змін було дуже багато. Проте Брюссель дав покрокову інструкцію стосовно того, як стати членом ЄС. Зараз наша динаміка стосунків із іноземцями знизилась, нема пресингу, що й відчувають наші чиновники», – додає гість програми.

Читайте також: Стала відома щомісячна зарплата Наталії Корчак у першому півріччі 2017 року

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:52:10