понеділок, 20 листопада, 2017, 22:45 Політика
Нардеп: Те, що відбувається зараз, веде до свавілля Президента і повної його безкарності

Те, що різні політичні сили та різні громадські середовища об’єдналися навколо трьох вимог, не означає, що ці всі сили мають одне й те саме бачення щодо інших політичних питань.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Юрій Дерев’янко.

Гість програми, коментуючи перебіг акції протесту під ВРУ, зауважив, що жодного хаосу немає. Юрій Дерев’янко наголосив, що низка громадських організацій вийшли 17 жовтня на протестну акцію із вимогами щодо створення антикорупційного суду, скасування депутатської недоторканності і щодо закону про вибори.

«Після того, як три дні ми простояли перед парламентом, частина громадян сказали: «Ми відчуваємо, що нас обманули, ми залишаємося тут, під парламентом». І ми із нашими колегами, які розпочинали акцію протесту, прийняли рішення, що хто може, хто готовий, залишається із громадянами під парламентом, і продовжує мирний протест. Усі інші у той спосіб, у який вони мають можливість діяти і відстоювати цінності, заради яких ми вийшли, це здійснюють через подорожі, візити у регіони, через дискусії…», – розповів гість програми.

Юрій Дерев’янко заперечив, що протестувальники «розійшлися» із нардепом Віктором Чумаком. Гість програми запевнив, що той, коли перебуває у Києві і має змогу, часто приходить на віче та підтримує четверту вимогу, яка нещодавно з’явилася, – про імпічмент Президента.

«Тому що те, що відбувається зараз, веде до абсолютного свавілля Президента і повної його безкарності», – заявив Юрій Дерев’янко.

«Коли ми говоримо про те, що різні політичні сили, різні середовища громадські об’єдналися навколо трьох вимог, то це не означає, що ці всі політичні сили мають одне й те саме бачення на інші політичні питання, наприклад, медичну реформу», – наголосив Юрій Дерев’янко.

Нардеп додав, що об’єднання довкола згаданих вимог не свідчить і про те, що на вибори політсили мають піти єдиним списком.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 21:16:16