Новини » Політика 20 листопада, 2017, 14:19
На ZIKу стартує новий суспільно-юридичний проект «ДокаZ»
ZIK
ZIK

В неділю, 19 листопада, на телеканалі ZIK відбулася прем’єра суспільно-юридичного проекту «ДокаZ», ведучим якого є відомий адвокат Олексій Шевчук.

Про це інформує прес-служба телеканалу.

Проект «ДокаZ» – це аналітичне пояснення, коментар, юридична точка зору адвоката Олексія Шевчука на ті закони й реформ, які впроваджуються, та події, що відбуваються в Україні.

Адвокат Олексій Шевчук
Адвокат Олексій Шевчук

«Ми запускаємо унікальний ТВ-проект – «ДокаZ». Це не просто ток-шоу або чергова програма-інтерв’ю. Це те, чого гостро потребує сьогодні український глядач. Це юридична аналітика того, чим живе країна. Дуже професійна, але подана доступно, «на пальцях». Наприклад, ми розповімо про наслідки нових реформ конкретно для кожного українця. Тільки реальні цифри, тільки схеми, які працюють. І головне: наш ведучий – адвокат Олексій Шевчук – готовий розкривати внутрішню, інсайдерську інформацію. Це ексклюзивні факти, про які може знати тільки профі, ким Олексій і є», – розповідає креативний продюсер ZIKу Олександр Авшаров.

Олексій Шевчук – український адвокат, керуючий партнер юридичного агентства «Шевчук та партнери». Ім’я адвоката Олексія Шевчука стало відомо після участі в резонансних справах Геннадія Корбана, Ярослава Кашуби, Іллі Киви, Віктора Развадовського, Олександра Онищенка, Борислава Розенблата та інших.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 01:54 :47