понеділок, 20 листопада, 2017, 2:34 Політика
Мер українського міста, який вважає державний прапор «ганчіркою», виявився громадянином Росії

Мер міста Добропілля Донецької області, який в березні назвав державний прапор України «рваною ганчіркою», ще в 2014 році подав заявку на отримання громадянства РФ.

Про наявність у Аксьонова російського громадянства на своїй сторінці в ФБ інформував народний депутат від БПП Дмитро Лубинець, – повідомляє begemot.media.

Begemot, begemot.media, news, Ukraine, бегимот, бигемот, бигимот, новини, новости, Україна, Украина, мэр, Доброполье, сепаратист, Донецк, флаг

Він зазначив, що ще в 2015 році, коли Аксьонов балотувався в мери, всі знали про його симпатії до сепаратистам, але правоохоронні органи не звернули на це уваги. За даними нардепа, мер Добропілля отримав російське громадянство з пропискою в Севастополі. Як доказ Лубинець прикріпив до посту відповідний документ.

«Згідно з отриманою копії форми № 1П, заповненої власноруч Аксьоновим Андрієм Анатолійовичем 21 червня 2014 він написав заяву на отримання паспорта громадянина РФ. Виявляється, що ще 27 листопада 2012 А.А. Аксьонов був зареєстрований в м Севастополь по вул. Щербака 8. За цією адресою також зареєстровано територіального підрозділу УМВС Росії по Севастополю «, – повідомив народний депутат.

Нагадаємо, що в березні нинішнього року Андрій Аксьонов образив державний прапор України, заявивши, що не хоче, щоб в місті «маячили ці рвані ганчірки».

Місцеві жителі кажуть, що в травні 2014 року Аксьонов займався організацією незаконного референдуму «ДНР» в селищі Новодонецьке, главою якого він був на той момент. Також депутати Добропільської міської ради заявляють, що мер неодноразово відвідував окупований Росією Крим.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:49:27