понеділок, 20 листопада, 2017, 18:48 Політика
Головний аудитор НАЗК пригадала вказівку Корчак збирати речі і звільнятися

Моєю роботою були дуже невдоволені, і пані Корчак сказала, що співпрацювати зі мною вона більше не буде.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявила завідувач сектору внутрішнього аудиту НАЗК Оксана Дивнич.

Голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна розповіла, що коли вона прийшла працювати у НАЗК, в агенції було більше 10-ти тисяч неопрацьованих звернень громадян. Відтак, зазначила Соломатіна, вона звернулася до керівництва НАЗК, аби розпочати перевірку цих звернень.

«І вже після того, як була проведена перевірка, як кожен керівник видає наказ про розслідування, хто що не так зробив, такі ж дії мали бути і з боку керівництва НАЗК – Корчак та членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Але що відбулось: пані Корчак сказала пані Дивнич збирати речі та звільнятися», – розповіла Ганна Соломатіна.

Своєю чергою завідувач сектору внутрішнього аудиту НАЗК Оксана Дивнич підтвердила, що голова НАЗК Наталія Корчак справді попросила її зібрати речі та звільнитися.

«Так, це було висловлено на апаратній нараді. Моєю роботою були дуже невдоволені і пані Корчак сказала, що співпрацювати зі мною вона більше не буде»,– заявила Оксана Дивнич.

Як відомо, керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій та зловживанні становищем.

Також вона заявила, що «куратор НАЗК» в Адміністрації президента намагався встановити контроль над рішеннями агентства, а коли Соломатіна відмовилася – Корчак фактично підпорядкувала її департамент лояльній до себе людині. Через це Соломатіна написала заяву про звільнення.

В АП заперечують інформацію, публічно озвучену й передану в антикорупційні органи Соломатіною. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:05:09