Новини » Політика 20 листопада, 2017, 19:39
Ганна Соломатіна розвіяла чутки про своє звільнення із НАЗК

Моя трудова книжка сьогодні є в НАЗК. І якщо ви не вірите, після мого виходу з лікарняного ми з вами підемо і подивимося, де є моя трудова книжка.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявила голова департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) Ганна Соломатіна.

Ведуча програми запитала у голови департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганни Соломатіної, чи вона надалі обіймає посаду в НАЗК, оскільки чимало видань пишуть про те, що її звільнено. На це Соломатіна відповіла:

«Нехай спершу НАЗК покаже мені наказ, із яким вони мене ознайомили, що я звільнена, і скаже, де сьогодні моя трудова книжка. А вона сьогодні якраз у НАЗК. І якщо ви не вірите, після виходу з лікарняного, ми з вами підемо і подивимося, де моя трудова книжка» – закликала гостя програми.

Ганна Соломатіна також зазначила, що керівництво НАЗК вже позивалося на неї до суду, однак документи звідти повернули.

«Та зверніть увагу, якщо люди хочуть почути правду, вони її почують. А якщо хочете, аби далі відбувалося те, що зараз відбувається у НАЗК, то немає питань. Я вам кажу: сьогодні двері Європи відкриті, двері інших установ для мене відкриті, я без роботи не залишуся. Але, якщо люди хочуть, аби то все далі продовжувалося, то давайте не будемо чути мене», – заявила чиновниця.

Ганна Соломатіна додала, що сьогодні в НАЗК «піти» з посади попросили не лише Оксану Дивнич, а й інших працівників агентства.

«Чому я сьогодні вийшла захищати цих людей? Бо є викривачі, які вперше з’явилися в Україні і антикорупційні органи, які повинні працювати чесно і викривати корупцію, їх просто звільняють. І повірте мені, що після моїх виступів мало хто захоче піти працювати в НАЗК», – заявила голова департаменту фінансового контролю НАЗК.

Як відомо, керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій та зловживанні становищем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 11:25 :32