понеділок, 20 листопада, 2017, 21:05 Політика
Фірсов розповів, як російська агресія змінила схід України

На сході України збільшилась проукраїнська та антиросійська позиція. Це сталось через те, що люди на власні очі побачили, що таке ДНР і хто такий Путін.

Про це Єгор Фірсов, український політик, народний депутат VII та VIII скликань розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Я походжу зі сходу України і добре пам’ятаю як ЗМІ та місцева пропаганда зомбували нас мессиджами про братерські народи, про те, що Росія нам допомагає, що нам треба бути в союзі з Казахстаном, Білоруссю та РФ. Звичайно там була пропаганда, що Донбас годує всю Україну. Я ще зі шкільних часів, може завдяки своїм батькам, не підтримував цю позицію. Мені вона постійно здавалась фейком. Мені дуже шкода, що в 2017 році є такі люди, які досі, незважаючи на війну на жертви, продовжують вважати, що Росія це є братній народ, що ми слов’яни повинні бути разом», – розповів екс-нардеп.

За словами політика, ця пропаганда була насаджена ще за радянських часів.

«Мені здається, що все громадянське суспільство, всі громадяни сходу, дивлячись на «ДНР» і «ЛНР» повинні бачити реальне обличчя Росії. До речі, мушу сказати, що на сході збільшилась проукраїнська та антиросійська позиція. Люди на власні очі побачили, що таке ДНР, для цього не потрібно проводити агітацію. Люди побачили, хто такий Путін, що він не друг», – зауважив політик.

На переконання гостя програми, українцям треба вчитись покладатись виключно на самих себе.

«В політиці немає друзів. Ніхто нам не поборе корупцію, ніхто не підніме економіку, за нас ніхто це не зробить. Якщо ми хочемо бути сильними, то ми маємо це робити», – вважає пан Фірсов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 09:53:23