понеділок, 20 листопада, 2017, 21:45 Політика
Депутат Дерев’янко пояснив, чому тримає свої статки поза банками

Генпрокуратура по команді Порошенка порушила проти мене кримінальну справу щодо того, що я нібито не заплатив податки за 17 років своєї діяльності.

Про це заявив народний депутат України Юрій Дерев’янко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Я можу пояснити походження усіх своїх грошей, які зареєстровані в моїй електронній декларації. До того ж, надати усі документи, які підтверджують законність цих коштів», – запевнив Юрій Дерев’янко.

Депутат розповів, що зараз Генеральна прокуратура його звинувачує у тому, що він начебто якимось чином зміг приховати 287 мільйонів гривень доходів, із яких не сплатив щонайменше 62 мільйона гривень податків.

«Одразу ж на другий день після 10 вересня, коли я разом із однодумцями Саакашвілі перетнули український кордон, Генпрокуратура по команді Порошенка порушила проти мене кримінальну справу щодо того, що я нібито не заплатив податки за 17 років своєї діяльності. Проте, починаючи з 1999 року і не будучи ще у політиці, я здавав податкові декларації за кожен рік, коли я отримував кошти і дивіденди», – підкреслив Дерев’янко.

Також депутат пояснив, чому має велику кількість готівки, але не тримає її в банках.

«Таку кількість готівки я маю офіційно з українських банків. Адже коли банда Януковича почала мене залякувати, порушувати різні справи і тому подібне, я почав офіційно знімати свої кошти з банків. Я розумів, що перше, що спробує зробити диктаторський режим, це арештувати усі мої рахунки за будь-якими надуманими кримінальними справами. І якби я цього не зробив, то, вірогідно, так би і сталося», – запевнив Юрій Дерев’янко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:19:38