понеділок, 20 листопада, 2017, 20:18 Політика
ДБР очолила людина, яка серед 19-ти кандидатів посіла останнє місце, – Фірсов

Державне бюро розслідувань – це черговий кишеньковий орган, який буде підпорядковуватися Адміністрації Президента і чинному Президенту.

Про це у прямому ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив екс-народний депутат України Єгор Фірсов.

«Новостворений орган Державне бюро розслідувань (ДБР) забирає на себе усі слідчі функції, відповідно, це буде дуже масштабний орган. Але очолила його людина, яка серед 19-ти людей посіла останнє місце. Та за логікою конкурсна комісія мала обирати найкращих» – зазначив гість програми.

Єгор Фірсов дивується, яким чином новобраний очільник ДБР пан Труба, який набрав найменше балів в одному із конкурсів, був обраний комісією.

«Спеціальна програма, яку він проходив визначила, що є дуже високий ризик недобросовісності. І до речі, сьогодні з юристами ми готуємо подавати у НАБУ документи, яким чином та чим взагалі керувалася комісія, коли призначала таку людину керівником ДБР»,– розповів нардеп.

Єгор Фірсов вважає, що ДБР – це кишеньковий орган, який буде підпорядковуватися Адміністрації Президента.

«Це черговий кишеньковий орган, який буде підпорядковуватися Адміністрації Президента і чинному Президенту. І якщо ми – громадянське суспільство не втрутимося у цей процес, Президент буде це контролювати»,– акцентував народний обранець.

Нагадаємо, згідно з кримінальним кодексом з 20 листопада Генеральна прокуратура втратила право відкривати кримінальні провадження щодо високопоставлених чиновників та вести по них слідство. Тепер це право належить Державному бюро розслідувань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:29 :28