неділя, 19 листопада, 2017, 6:30 Світ
За псування автомобіля у Бразилії посадили в тюрму коня

У бразильському штаті Сержіпі поліцейські дійсно заарештували коня, і ніч бідолашному довелося провести у поліцейській дільниці. Бюрократичною мовою правоохоронців, тварина стала знаряддям злочину, пов’язаного з нанесенням шкоди.

Про це повідомляє newsyou.

Події розвивалися наступним чином: інженер-будівельник і власник тварини Віліамс Франсуа душ Сантуш прогулювався з конем, коли до нього підійшли кілька людей і попросили покататися. За його словами, він завжди охоче йде назустріч таким проханням, але ми підозрюємо, що він просто таким чином підробляє. Кінь в якийсь момент злякався одного з вершників і вдарив копитом по припаркованому поблизу автомобілю.

Прибулий правоохоронець забрав забіяку в поліцейську дільницю. Віліамс попросив віддати йому коня, але поліцейський сказав, що її відпустять тільки у понеділок.

«Коли я приїхав до поліцейської дільниці, кінь був у камері, так ніби він був справжнім злочинцем. Тварина знаходилася без води і їжі, та ще й в замкнутому просторі, де не можна було поворухнутися (камера для коня була тіснувата). В ту ніч я приніс їй їжу, але вранці поліцейські навіть не дозволили її погодувати», – пожалівся власник.

Він пояснив, що поліцейським нічого було пред’явити особисто йому, тому вони заарештували коня. Він ретельно зареєстрував подію, зробив відеозйомку і має намір звернутися до суду. Щоб визволити вихованця, йому довелося вдатися до допомоги організації із захисту тварин. Тільки після її втручання конячку відпустили. Сталося це в понеділок, у другій половині дня. Тепер тварина накульгує через те, що занадто довго простояла без руху. У вівторок власник коня явився до поліцейського відділку, щоб відшкодувати збиток, нанесений автомобілю.

Дещо іншу версію розповідає капітан поліції Вагні Пассос. Він стверджує, що тварина провела ніч у поліцейському відділку, бо власник відмовився визнати свою відповідальність за псування майна і звинуватив водія в тому, що той припаркував свій автомобіль в зоні відпочинку.

«Кінь брикнув двері транспортного засобу, таким чином він став засобом для нанесення шкоди. І його відвезли в поліцейський відділок для здійснення необхідних процедур», – пояснив він.

Капітан заперечує, що з конем погано поводилися, і каже, що за ним стежили, він отримував воду і їжу і не піддавалася жорстокому поводженню. Поліцейський вважає, що власник сам винен, і коли той підписав згоду на відшкодування збитків, завданих конем, його відпустили.

Читайте також: Курйозні кадри того, що роблять тварини, коли їх не бачать

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:18:36