неділя, 19 листопада, 2017, 5:40 Світ
У Німеччині заборонили продаж «розумних» дитячих годинників

Федеральне агентство по мережах заборонило продаж в Німеччині «розумних» годинників для дітей із сенсорною функцією збору інформації, що дозволяє дорослим чути, чим займається дитина.

Про це повідомляє DW.

Глава відомства Йохен Хоман пояснив, що подібні пристрої фактично є «несанкціонованими системами передачі» даних і можуть використовуватися для прослуховування вчителів в класі.

На німецькому ринку – велика кількість постачальників, які пропонують подібні моделі для підростаючого покоління. Цільова група – діти у віці від п’яти до 12 років.

«Розумні» годинник оснащені SIM-картою, управляються за допомогою мобільних операційних систем і дозволяють відправляти і приймати телефонні дзвінки. Завдяки мікрофону вони також оснащені функцією голосового моніторингу, яка знаходиться під забороною в Німеччині. При цьому мікрофон може активуватися безпосередньо через додаток, прив’язаний до телефонного номера батьків або інших дорослих. Це відбувається навіть без установки мобільного з’єднання.

Всім власникам подібних годинників, які не відмовляться від їх використання, загрожує штраф до 25 тис євро, уточнили в агентстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:35:35