неділя, 19 листопада, 2017, 23:36 Політика
У НФ уже готовий проект зміни Конституції, – Аваков

У партії «Народний фронт» є готовий проект конституційної реформи, за яким «усувається дуалізм влади».

Про це сказав міністр внутрішніх справ, один з лідерів НФ Арсен Аваков, – повідомляє Українська правда.

«У нас є такий проект Конституції... Він прописаний нашими юристами. Ми готові його вносити в парламент, але ми не готові гратися в цю гру. Ми готові робити те, що може бути імплементовано», – сказав Аваков журналістам у Харкові.

Як він стверджує, проект передбачає чітке розмежування повноважень президента і прем’єр-міністра.

«Ключовий параграф цієї реформи – усунення дуалізму влади. Ефективність влади – так, щоб не боровся чиновник з іншим чиновником за повноваження, за велич і т.д., щоб прем’єр-міністр робив свою роботу, а президент – свою, щоб вони не змагалися, щоб не конфліктували», – додав міністр МВС.

На його думку, зараз система влади влаштована таким чином, що президент і прем’єр «апріорі стикаються в конфліктах».

Він також вважає, що НФ проведе додаткові консультації як з коаліцією, так і з представниками інших фракцій і внесе проект в парламент, коли його буде готова підтримати конституційна більшість.

«Це дуже ясні парадигми, їх небагато, ми їх запропонуємо колегам в парламенті (колегам з коаліції, колегам з інших фракцій теж) ще раз. Сподіваюся, що створиться критична точка така, коли це підтримають... Це 300 голосів (необхідно для внесення змін до Конституції – ред.). Будемо вносити, коли ми будемо бачити, що є готовність», – сказав Аваков.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 03:05 :31