неділя, 19 листопада, 2017, 15:05 Суспільство
Посол Великобританії відвідала Донбас

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф відвідала з робочим візитом Слов’янськ та Краматорськ і зустрілася з військовослужбовцями однієї із частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Захисники України поінформували Джудіт Гоф про події, учасниками яких вони були під час визволення міст України від загарбників у 2014, зокрема Слов’янська, – повідомляє Інформатор.

Також військові подякували Гоф за навчання та тренінги, особливо з тактичної медицини, які організовує Британія.

«У свою чергу Посол Великобританії зазначила, що кожний робочий візит на Схід України дає можливість краще побачити та усвідомити процеси та ситуацію на Донбасі. Також, Гоф віддала шану полеглим за Україну воїнам біля пам’ятного меморіалу, зведеного неподалік Слов’янська», – зазначили у штабі.

Джудіт Гоф була призначена послом Британії в Україні у березні 2015 року. Вона працює в МЗС країни з 2001 року і до останнього часу займала посаду директора по Східній Європі та Центральній Азії. Вона займалася цими регіонами протягом 20 років і була послом в Тбілісі. До роботи у відомстві Джудіт Гоф працювала в аудиторській компанії Ernst and Young.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:57:27