неділя, 19 листопада, 2017, 6:50 Події
Побачити цінник і померти, – блогер з Донецька жорстко потролив «економічний прорив ДНР»

Багато жителів ОРДЛО при нинішніх зарплатах на окупованій території вже давно не роблять ніяких серйозних покупок. Більшість доношує старі речі, придбані ще при Україні, і навіть не мріє про нові чоботи, або ж зимову куртку. На ті подачки, що платять терористи, основній масі громадян «республік» вистачає хіба що оплатити комунальні послуги і купити необхідні продукти.

Популярний блогер «Фашик Донецький» у своєму блозі на «Обозревателе» зауважує, що донеччани через космічні ціни навіть на непоказні речі, не можуть собі дозволити купити обновки для гардероба.

Найвищі зарплати по «республіці» у працівників всіляких «міністерств», а звичайні «кріпаки» отримують в перекладі на гривні від 2500 до 5000 грн. І цих грошей ледь вистачає, щоб проіснувати до наступної зарплати.

Адже не секрет, що ціни на основні продукти в «ДНР» в два, а то і в три рази вище, ніж на вільній території України.

«Кріпаки працюють, їздять з роботи на роботу і мовчать в «тряпочку», щоб ніхто не написав донос (з приходом РФ на Донбасі не 2017-й, а 37-й рік, якщо хто не в курсі)», – зазначив блогер.

«Купити і нормальну куртку, і нормальне взуття – це мінімум 50% зряплати кріпака, тому можна скільки завгодно говорити по Роств, але слоган на бігбордах в Донецьку – ришпубліка для людей – смішить і злить навіть відверту вату. Ті ж джинси по 500 фублів – це серйозна трата бюджету для будь-якої сім’ї кріпаків», – зазначає блогер.

Він також показав кілька кадрів з донецьких магазинів одягу з цінниками на товарах.

Читайте також: Соцмережі потішила розповідь про те, як харчуються росіяни – Ще не їжачки, але вже не віслюки

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:50:30