неділя, 19 листопада, 2017, 11:08 Суспільство
Одіозний одеський бізнесмен Аднан Ківан «записав» себе в недоторканні, – Тимчук

Одіозний одеський бізнесмен Аднан Ківан вирішив «записати» себе в недоторканні.

Про це написав координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

«Одіозний одеський бізнесмен Аднан Ківан, голова компанії «Кадорр Груп», іменований в Одесі «сирійським забудовником» і обвинувачений нашими правоохоронцями у фінансуванні «ЛДНР», який вже давно каламутить воду в місті, вирішив образитися на СБУ», – написав він.

Тимчук підкреслив, що Служба безпеки України провела серію обшуків в офісах Ківана, вилучивши понад 100 печаток фіктивних підприємств і близько 20 млн грн готівкою. «Останній завдав зустрічний удар – приклав руку до організації заворушень в Одесі», – пише він.

«Наскільки я розумію, Ківан записав себе в недоторканні або ж в небожителі. Цей пан вирішив, що з якихось лише йому відомих причин українські правоохоронці зобов’язані обходити його стороною, боятися наближатися, не кажучи вже про таке «блюзнірство», як проведення обшуку. Залишається сподіватися, що у зв’язку з останніми подіями в центрі Одеси, коли трощили і ламали, били і топтали все ті ж добре засвічені люди з обслуги Ківана, він нарешті понесе заслужене покарання», – підкреслив Тимчук.

Читайте також: Будні «ЛНР»: правила життя в «республіці» 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-18 17:45 :56