субота, 18 листопада, 2017, 1:55 Політика
Якщо з ланцюга випала хоча б одна ланка – до розстрілу на Майдані не дійшло б, – адвокат

Якщо б з великого ланцюга правоохоронних органів випала хоча б одна ланка, то не було б того, що сталося на Майдані. Якщо б на місці рядові беркутівці відмовилися натискати на курок автомата, то серед євромайданівців не було б загиблих.

Про це адвокат сімей Небесної сотні Євгенія Закревська заявила в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Не знімаючи провини з Януковича і решти верхівки, хочу сказати, якщо б не виконувалися очевидно злочинні накази, якщо на місці беркутівці не натискали на гачок, то розстрілів активістів Майдані не було б. Коли б брехливі рапорти, які писали підлеглі, не клали на стіл слідчих і ці слідчі не притягали до відповідальності протестувальників, які були побиті силовиками. Якби ці підозри не погоджувалися прокурорами і ними не писалися клопотання про взяття під варту. Водночас, якби судді на підставі цих пустих клопотань не брали їх під варту. Якщо з цього великого ланцюга випала б одна ланка, то не було б того, що сталося на Майдані», – вважає адвокат.

Водночас, командир роти спецпідрозділу «Беркута» (2004-2015) Михайло Добровольський переконаний, що це політики мали б не допустити смертей на Майдані. «Не треба було допускати конфлікту між людьми. Ми також люди і громадяни. Ми служили Батьківщині. Хто зробив так, щоб ми зійшлися? Це ті люди, які допустили наростання протистояння на вулицях. Я всього-на-всього майор «Беркуту», – зазначив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:51:36