субота, 18 листопада, 2017, 22:05 Політика
Тарута: Захарченко та Плотницький нічого не вирішують на Мінських переговорах

Я не наділяю ніякою суб’єктністю ні Захарченка, ні Плотницького. Це бандити, це терористи і вони не можуть вести переговори.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Тарута.

Гість програм зауважив, що лідери «ЛДНР» Захарченко та Плотницький – це бандити та терористи, які не можуть вести переговори.

«Я не наділяю ніякою суб’єктністю ні Захарченка, ні Плотницького. Це бандити, це терористи і вони не можуть вести переговори. Але річ у тім, що із самого початку ми підняли вагу цих бандитів до рівня президента. Вони зрозуміли, що вони круті, адже на переговорах вони із президентом, отже вже й вони як президенти, як справжні керівники цих територій. Це була дуже груба помилка України», – зазначив Тарута.

Нардеп звернув увагу на те, що у Мінських переговорах сьогодні немає представника з неокупованих територій Донбасу. А це, на переконання Тарути, ще одна помилка України.

«Це жах! А як вплинути на Путіна, то я думаю, що коли вони сідають там за переговори, то там є аргументи на яких вони можуть домовитися. Адже ми розуміємо, що сьогодні триває геополітична війна. Це протистояння між Заходом і Росією. Там дуже багато складових, зокрема, політичних, військових та економічних. Тому необхідно, щоби все врегульовувалося на рівні цих трьох складових», – наголосив депутат.

Сергій Тарута додав, що зараз Україні потрібна Європейська конференція, так звані Гельсінкі-2, де буде узгоджено переформатування в цілому на Європейському континенті.

Читайте також, Тарута: Влада починає боротись проти мене

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 01:03:59