субота, 18 листопада, 2017, 23:30 Політика
Тарута: Україна лише на 5% докладає зусиль для припинення війни

Якщо влада кожного дня буде займатися питанням вирішення конфлікту на Донбасі, то вирішити його можливо. Але те, що робить Україна – докладає зусиль відсотків на п’ять.

Таку думку в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) висловив екс-голова Донецької ОДА, народний депутат України Сергій Тарута.

Гість програми зауважив, що якщо влада кожного дня буде займатися питанням вирішення конфлікту на Донбасі, то вирішити його можна дуже швидко.

«Але що ми бачимо сьогодні? Ми бачимо, що Україна не робить все можливе. Більше того, хочу сказати, що те, що вона робить аби вирішити питання, то це відсотків на 5. Але яка тут ціль?», – дивується Сергій Тарута.

Водночас нардеп каже, що ціль влади – утримувати сьогоднішню ситуацію в Україні, зокрема, на Донбасі.

«Більш того, якщо подивитися на бюджет, він колосальний. І скільки ж сигналів щодо «Укроборонпрому», щодо армії. На цьому сьогодні навчилися заробляти, спекулювати та аргументувати, що у нас все погано, бо у нас ворог Росія», – наголосив народний обранець.

Разом з тим Сергій Тарута зазначив, що сьогодні великий ворог України знаходиться всередині країни.

«І це нинішнє керівництво країни. Адже корупція та неефективність влади – це ще більша загроза, ніж російські танки. І тому сьогодні наше керівництво майже нічого не робить. Все передали на переговори Західних партнерів, від цього відмежувалися і чекають, коли ж вирішать проблему за нас. Але не може себе так поводити нормальна держава. Керівництво країни кожного дня повинене щось робити, аби все «перезагрузити» і знайти необхідне рішення, але не силове»,– зазначив екс-голова Донецької ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:40:13