субота, 18 листопада, 2017, 22:15 Політика
Тарута: Президенту було б некомфортно, якби Матіос очолив ДБР

Матіоса не обрали головою Державного бюро розслідування через те, що позиція військового прокурора не є такою гнучкою, як хотілось би Президенту.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Тарута.

«На сьогоднішній день Генеральна прокуратура, НАЗК знаходяться у вертикалі президента. Тож як його люди будуть займатись розслідуванням дій Порошенка? Такого в апріорі не станеться. На НАБУ президент так діяти не може, оскільки орган поглинув вплив західних партнерів», – коментує гість програми.

Президентська гілка розпочала сварку із тими, хто їй не повністю підкоряється, говорить Тарута.

«Чвари за участі президента ми помітили під час обрання членів до ДБР. Я думаю, що Порошенку було б не зручно, якби якусь вакантну позицію зайняв Матіос. Він людина із певною суб’єктністю, дуже проінформований. До того ж, Анатолій Васильович був від початку на війні. Я впевнений, що він міг би швидко розкрити злочинні схеми», – зауважив політик.

Матіос був одним із головних претендентів на роботу очільника ДБР. Проте переміг Труба, оскільки той є більшим прихильником президента, вважає гість.

«Сьогодні всі роблять ставки чи буде Труба займатись мародерством чи не ні. Наразі відповіді ми не бачимо. Тому що не розуміємо, хто максимально має вплив на призначення до ДБР. Ба, навіть більше! Я схильний думати, що всі конкурси проводяться не чесно, бо дуже часто комісія намагається лише проштовхати своїх людей», – наголошує Тарута.

Читайте також: Ймовірно, Труба буде лише ширмою для прикриття заступника голови ДБР, – Лещенко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 21:40:23