субота, 18 листопада, 2017, 22:25 Політика
Сергій Тарута: Конфлікт на Донбасі неможливо заморозити

Якщо «заморозити» конфлікт, обстрілів буде ще більше. Адже війна для бойовиків – це можливість отримувати гроші від Росії. Тому й не може бути замороженого конфлікту.

Таку думку в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) висловив екс-голова Донецької ОДА, народний депутат України Сергій Тарута.

Ведуча програми зазначила, що єдиний варіант вирішення конфлікту на Донбасі – це його замороження. Однак на переконання Сергія Тарути, це неможливо.

«От як його заморозити? Кордон поставити? Заморозивши конфлікт, обстрілів буде ще більше. Адже війна для бойовиків – це можливість отримувати гроші від Росії. І тому не може бути замороженого конфлікту», – зазначив Сергій Тарута.

Народний депутат каже, що це велика помилка сприйняття, що конфлікт на Донбасі може бути заморожений.

«Це буде руйнувати країну. Це метастази, які повністю загублять майбутнє України. Це потрібно розуміти», – наголосив народний обранець.

Сергій Тарута також додав, що між окупованим Донбасом та підконтрольними Україні територіями не можливо поставити стіну, так званий корон. Нардеп вважає, що це ще більше провокуватиме бойовиків.

«Там не може бути новий кордон, про який каже Кучма. Вони надалі будуть обстрілювати наші позиції. Такий кордон ще більше провокуватиме бойовиків, вони будуть йти далі, це усім зрозуміло»,– зазначив екс-голова Донецької ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 09:54:31