субота, 18 листопада, 2017, 1:05 Політика
Савченко: На час розстрілів камери на Майдані перестали працювати

Щоб точніше розуміти ситуацію, я, як військовий ЗСУ їздила на Майдан вночі, а вдень поверталася на бойове чергування. Можу підтвердити, що на час активних розстрілів більшість камер на Майдані перестали працювати.

Про це заявила народний депутат України Надія Савченко у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«На період Майдану я служила у ЗСУ, і можу точно заявити, що нас залучали до тих подій. Не дивлячись на те, що армія має бути поза політикою, нас залучили для охорони Адміністрації Президента. Також ЗСУ були на аеродромі у Василькові», – заявила Савченко.

Вона зазначила, що тоді військові не дуже розуміли, що мають виконувати за завдання. Однак, спостерігаючи за подіями в центрі Києва, було зрозуміло, для чого їх викликали.

Також народний депутат зауважила, для того, щоб точніше розуміти ситуацію й передавати достовірнішу інформацію, вона їздила на Майдан вночі, а вдень поверталася на бойове чергування.

«Я підтверджую, що багато доказів щодо подій на Майдані було знищено. Коли я давала свідчення, то просила знайти відео з певної камери спостереження на Майдані, яка розташовувалася на флагштоку. Але скільки б я не шукала, відео саме з того ракурсу я не змогла знайти, і його досі ніхто не знайшов», – підкреслила Надія Савченко.

Відтак депутат підтвердила, що найактивніші розстріли на Майдані почалися саме вдень 19 лютого, коли більшість камер на Майдані чомусь не працювали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:41:15