субота, 18 листопада, 2017, 0:35 Політика
Кошулинський: Посли закордонних держав нас попереджали про небезпеку планів Путіна

При зустрічі із українськими політиками посли закордонних держав наголошували на тому, що Майдан має бути мирною акцією. У протилежному разі – РФ розцінюватиме ситуацію, як силове захоплення влади і втрутиться в події.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів заступник голови партії ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

«Підчас Майдану на Януковича впливала Росія. З огляду на те, що я постійно знаходився у стані постійних перемовин із послами та бував на закритих нарадах, знаю дещо більше. Можу зазначити: наш сусід постійно на нас тиснув», – каже політик.

Кошулинський звертає увагу на те, що посли закордонних держав дуже добре знали про плани Путіна і попереджали нас про можливі сценарії, які зрештою відбулися.

«Посли нас постійно попереджали. Вони застерігали не робити жорстких рухів, мовляв за умов силового захоплення української влади – Росія вводить війська. Тому нам всіляко наголошували на проведенні лише мирної акції. Ми ж намагались пояснити те, що людей не втримати, якщо кроки влади будуть жорсткішими», – пригадує заступник голови партії.

Він додає: Посли закордонних держав ще до початку анексії Криму стверджували те, що Янукович співпрацює з Путіним і незабаром у справи країни втрутяться так звані «миротворчі війська». 

Читайте також, Величкович: Люди, які влаштували сутички 1 грудня, використовували дуже незвичні кричалки

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:54:14