Новини » Політика 18 листопада, 2017, 3:40
Луценко: Адміністрація Президента є неприродною інституцією у будь-якій державі

Давайте приберемо цю Адміністрацію Президента взагалі як інституцію. Вона є неприродньою у будь-якій державі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Луценко.

Гість програми зауважив, що останніх 4 роки, з Революції Гідності і до нині, в Україні спостерігається гіперактивність іноземних посольств, які пропонують тут свої проекти і охоче їх фінансують.

«Тобто, певні реципієнти іноземної допомоги пропонували тут свої проекти і дуже охоче їх фінансували. Та інше питання, що якість цих проектів була дуже низька. Зокрема, оці безумні ідея, а я прямо кажу, що вважаю ідеї щодо створення НАБУ, НАЗК та ДБР безумними. Виглядає так, що ми понастворюємо чогось нового і все у нас буде чудово», – наголосив Ігор Луценко.

Таким чином, як зауважив нардеп, що створення усіх цих інституцій знівелювало цілі, які ставив перед собою Майдан. Ігор Луценко також зазначив, що сьогодні в Україні потрібно ліквідувати Адміністрацію Президента як інституцію, адже у бідь-якій іншій країні вона є неприродньою.

«Ми кожну хвилину чуємо, що Адміністрація Президента в НАБУ, в НАЗК, всюди намагається запустити свою руку. Тож давайте приберемо цю Адміністрацію Президента взагалі як інституцію. Вона є неприродньою у будь- якій державі. Та річ у тім, що мусить бути або президентська, або парламентська модель», – додав народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 08:46 :36