субота, 18 листопада, 2017, 1:45 Політика
Корчинському нагадали про лекції на Валдаї для «молодого путінського покоління»

Після Майдану в Україні не відбулася суспільна помста, і позаяк її не було, не відбулася і велика «чистка» людей, на руках яких кров.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK громадський діяч, лідер ВПП «Братство» Дмитро Корчинський.

Гість програми також заявив, що «беркутівці» та їхні нащадки під час наступних повстань в Україні стрілятимуть не з карабінів, а з кулеметів, адже вони відчули свою безкарність.

«В Україні не відбулася суспільна помста, і позаяк у нас не відбулася суспільна помста, не відбулася велика «чистка» цих людей, на руках яких кров», – зазначив Дмитро Корчинський.

Дмитро Корчинський також розповів, чому він поїхав з України під час Майдану.

«На мене відкриває кримінальну справу прокуратура, виставляє карточку на розшук «тероризм». З другого боку, і багато людей тут присутні, які обливають мене брудом, пишуть на мене заяви і видають», – зазначив він.

Дмитро Корчинський заявив, що на Майдані він не мав до кого примкнути, адже протестувальники могли його видати владі.

Адвокат родин Небесної Сотні Віталій Титич, звертаючись до лідера «Братства» Дмитра Корчинського, запитав, чому він, що позиціонує себе як полум’яний борець за українську незалежність, вільно їздив до РФ і читав лекції на Валдаї з 2004-го до 2006 року «молодому путінському поколінню» про те, як треба організовувати повстання, як їх треба придушувати.

«Мені колега прислав, правозахисник, ваше відео. Як так вийшло? Ви ж боєць. Десь там у Чечні воювали чи де? Як так? Два роки їздили по Росії і лекції читали», – запитав Віталій Титич.

На це Дмитро Корчинський відповів: «Не сприймайте і не повторюйте брехню. Ви адвокат? Тоді ви звикли брехати в інтересах своїх підзахисних».

Дмитро Корчинський запевнив, що ніколи не був на Валдаї.

Віталій Титич натомість обіцяв передати відео на підтвердження власних слів.

Читайте також, Кошулинський: Російські посли нас попереджали про небезпеку планів Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:18:06