субота, 18 листопада, 2017, 0:55 Політика
Інна Богословська розповіла як у Відні захищала Фірташа в суді

Я була єдина, хто під час, коли приватна власність Фірташа була вкрадена пані Тимошенко, виступила проти цього. Тому до мене приїхали англійські адвокати, які питали мене, чи був він політичною фігурою. Вони зібрали по мені всі документи і тому я була у Відні.

Про це екс-народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська заявила в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK відповідаючи на запитання, чому весною 2015 року вона відвідала суд по Дмитру Фірташу у Відні та яка роль цієї олігархічної групи в Майдані, адже там Фірташ сказав, що добився Порошенко став Президентом, а Кличко – мером Києва.

«Я чесно кажучи взагалі нічого не знаю про роль цієї групи. Я на суді у Відні бачила Фірташа четвертий раз. До мене в Україну приїхали англійські адвокати, які питали мене, чи був він політичною фігурою. Їх формула захисту полягала в тому, що Фірташ переслідується не тому, що він був якимось комерсантом, а тому що він мав величезний вплив на політичні події в Україні. Я відверто дала відповіді на ті питання, які ставили мені адвокати», – зізналася екс-нардеп.

Водночас, головний редактор видання РБК-Україна Сергій Щербина поцікавився, чому адвокати Фірташа приїхали саме до неї.

У відповідь політик нагадала, що вона була єдина, хто під час, коли приватна власність Фірташа була вкрадена пані Тимошенко і рештою, вона виступила з цього приводу і сказала, що не зважаючи на те, хто є власником порушувати інститут приватної власності не можна. «Я була заступником міністра юстиції, юрист. Вони зібрали по мені всі документи і тому я була у Відні», – пояснила Інна Богословська.

Своєю чергою пан Щербина запитав, чи Порошенко став президентом в результаті домовленості з Фірташем і Льовочкіним у Відні, чи ні?

На переконання гості програми, якщо Кличко пішов би на вибори, ми не могли обрати президента в один тур. «Нам треба було обирати тільки в один тур, бо якщо б ми цього не зробили, то другого туру в нас би не було. В період між першим і другим туром Путін би дійшов до Дніпра. Це було зрозуміло», – переконана Богословська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 00:43:42