субота, 18 листопада, 2017, 2:05 Політика
Горбатюк підтвердив стосунок Росії до трагедії на Майдані
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Є багато даних, які вказують на те, що це було не просто спостерігання збоку, а вплив. І ті ж приїзди ефесбешників упродовж грудня, січня лютого, і приїзд Суркова, і «гуманітарне» завезення гранат.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK розповів Сергій Горбатюк, начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури, коментуючи стосунок Росії до протидії Майдану та її роль у розстрілах у лютому 2014 року.

Відтак, за словами пана Горбатюка, в ході слідства встановлюється вплив з боку Російської Федерації. «Зараз питання полягає тільки в тому, якою була його роль у тих трагічних подіях», – пояснив посадовець ГПУ.

Водночас гість програми так і не зміг відповісти на запитання про те, скільки часу потрібно на завершення розслідування майданівських справ. «На сьогодні справи проти Майдану – це понад 3000 злочинів. Таку кількість не може розслідувати один підрозділ – має бути системна праця усіх правоохоронних органів. Але для цього має бути і воля.

Наш підрозділ у рамках спроможностей і ресурсів забезпечив розслідування не лише щодо вбивств, але й щодо інших злочинів на Майдані. Загалом ми забезпечили розслідування як протидії на вулицях, так і притягнення до кримінальної відповідальності майданівців», – констатував Сергій Горбатюк.

На сьогодні багато проваджень є у суді. «Якщо говоримо про притягнення 380 осіб до відповідальності, то ще щодо 250 осіб провадження – ще в суді. Єдине що – треба багато працювати, аби була встановлена кожна причетна до злочину особа», – пояснив гість програми.

Ведуча Наташа Влащенко водночас уточнила запитання щодо терміну і волі з боку влади на закінчення розслідування. «Зараз волі з боку влади щодо закінчення цієї справи я не бачу», – додав Сергій Горбатюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 22:01:33