субота, 18 листопада, 2017, 0:25 Політика
Горбатюк назвав, кого з політиків не можуть «докликатися» як свідків у справі Майдану

Генерального прокурора тільки цікавить питання щодо засудження Януковича і декількох ще високопосадовців. Сама суть розслідування та проблематика справи Майдану не цікавить.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чи діюче керівництво Генеральної прокуратури допомагає у розслідуванні справи Майдану, заявив, що допомоги точно немає. Як приклад він навів те, що із Департаменту спеціальних розслідувань забрали прокурорів.

«Генерального прокурора тільки цікавить питання щодо засудження Януковича і декількох ще високопосадовців. Сама суть розслідування та проблематика не цікавить, бо як може цікавити, якщо впродовж 11 місяців я як керівник підрозділу, який займається справами Майдану, не можу потрапити на прийом до генерального прокурора», – наголосив Сергій Горбатюк.

Причина, чому так відбувається, як зауважив гість програми, може критися у тому, що інші постійно доповідають про певні досягнення, а він говорить про проблеми під час розслідування.

«Крім злочинів Майдану, є ще ситуація, де ми стосовно високопосадовців збирали докази, а заступник генерального прокурора не дає повідомити про підозру, створює перешкоди для розслідування, прямо виводячи людей з-під кримінальної відповідальності, і це не в одній кримінальній справі. Коли я пишу скарги генеральному прокурору, замість реакції на ті незаконні дії, з’являється скарга про те, що я порушую виконавчу дисципліну і отримую догану», – заявив Сергій Горбатюк.

Гість програми повідомив, що багато з тих політичних діячів, які були на Майдані, допитані, проте є ситуації, коли слідчі не можуть докликатися певних політиків. Так, ідеться про депутата Мірошниченка, про Нестора Шуфрича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 07:09:59