Новини » Політика 18 листопада, 2017, 22:35
Голів ОДА має призначати Прем’єр-міністр, а не Президент, – Тарута

Робота голови облдержадміністрації тісно переплетена з економічними питаннями, а це аж ніяк не лежить у вертикалі Президента. Тому видається нелогічним те, що Порошенко призначає голів ОДА.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Тарута.

«Люди, які беруть участь в конкурсних комісіях мають відбиратися за певними критеріями. Адже це не може бути будь-хто з вулиці, без досвіду, знань, навиків. У таких комісіях мусять працювати кваліфіковані працівники, які закінчили Національну академію державного управління при Президентові України», – наголошує гість ефіру.

На думку нардепа, дуже погано, що конкурс на очільників ОДА більше не проводиться.

«Чому саме президенту призначати губернатора? Це не його обов’язки. Він суперечить Конституції. Поясню. Робота губернатора – це економіка. До президента ніякого стосунку дане питання не має. Ця вертикаль належить виконавчій владі, а саме прем’єр-міністру. Петро Олексійович ставить «своїх» тільки для однієї цілі: адмінресурс на наступних виборах», – звертає увагу нардеп.

Тарута переконаний, що Петро Порошенко піклується лише про свої голоси на майбутніх виборах, а тому його люди стають губернаторами областей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 12:55 :30