субота, 18 листопада, 2017, 1:30 Політика
Бутусов: жоден правоохоронець не загинув від зброї, яку вилучили у протестувальників

Абсолютно неприпустимо на четвертий рік після подій на Майдані, коли достеменно розслідувані факти незаконних дій правоохоронців проти людей, говорити, що протестувальники були винні у загостренні ситуації

Про це зазначив головний редактор інтернет-видання «Цензор. НЕТ» Юрій Бутусов ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Я вважаю, що абсолютно неправильно казати, що нічого не зроблено по справі Майдану. Насправді, обставини загибелі людей встановлені дуже детально. Так, визначена зброя, якою дійсно вбивали людей, ця зброя вилучена і проведені експертизи», – зауважив Бутусов.

Відтак, підкреслив він, жоден співробітник міліції не загинув від куль тієї зброї, яку вилучили у протестувальників.

Натомість екс-беркутівець, який погодився прокоментували події із таємної кімнати, зокрема щодо розгону студентів 30 листопада 2013 року, розповів, що молодь вела себе агресивно.

«Я особисто був присутній на Майдані під час подій 30 листопада 2013 року. Близько 1 ночі до 60-ти молодих людей вишикувалися у колону, і з Майдану пішли до кабінету-музею В’ячеслава Чорновола, де і залишилися ночувати. Натомість на Майдані залишилося близько 40-ка людей, які чогось вичікували» – розповідає екс-беркутівець.

Однак колишній спецпризначенець так і не зміг достеменно пояснити, що стало сигналом для жорстокого розгону студентського Майдану. Відтак, як і кілька років тому, представники «Беркуту» продовжують переконувати, що, мовляв, забезпечували роботу комунальних служб.

Натомість Юрій Бутусов зауважив, що також був в той момент на Майдані, тому бачив на власні очі, яким чином діяв «Беркут» проти студентів.

«Беркут» діяв як банда, і це зовсім не нагадувало роботу правоохоронного органу. На мою думку, абсолютно неприпустимо на четвертий рік після подій на Майдані, коли достеменно розслідувані факти незаконних дій правоохоронців проти людей, говорити, що протестувальники були винні у загостренні ситуації», – наголосив Юрій Бутусов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:13 :11