субота, 18 листопада, 2017, 0:45 Політика
Богословська: Після зустрічі з Путіним у 2013-му Янукович на три дні захворів

Мало хто знає, що ще у вересні 2013-го Янукович був цілком налаштований на підписання угоди у Вільнюсі (угода про асоціацію з ЄС, – ZIK). Але вже у жовтні він побував в гостях у Путіна в Сочі. Після того він повернувся в Україну і три дні не появлявся ніде. У нього був височенний тиск, температура. Він захворів. І після того все стало розвертатися в інший бік.

Такі події напередодні Євромайдану й Революції Гідності в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK пригадала Інна Богословська, екс-нардеп Партії регіонів та учасниця переговорів щодо підписання асоціації України з ЄС у 2013-му.

Водночас гостя програми пригадала вересневі події напередодні сумнозвісної зустрічі з Путіним, коли Янукович ще дотримувався проєвропейської позиції. «Це було 4 вересня 2013-го. Він зібрав фракцію Партії регіонів у «Зоряному».

Засідання тривало 3,5 години. Половина присутніх вважали, що треба підписувати угоду про асоціацію, інша – кардинально проти неї і за об’єднання з Росією. Янукович провів це засідання так, що всі проголосували за підписання угоди у Вільнюсі. І тільки Шуфрич утримався, а Олена Бондаренко проголосувала проти», – пригадала Богословська.

Також гостя програми повернулася до зустрічі Януковича з Путіним у жовтні, яка цілковито змінила позицію тодішнього президента і зовнішньополітичного курсу країни. «Почали казати, мовляв Путін погрожував Януковичу і казав, що коли підпишете Вільнюс, то я вам влаштую, від України нічого не залишиться. Але це все плітки – про цю розмову знають тільки Путін і Янукович. Там не було жодної іншої людини», – акцентувала Богословська.

Читайте також: Російські посли нас попереджали про небезпеку планів Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 01:10:40