субота, 18 листопада, 2017, 15:02 Політика
Богословська до Парасюка: Вам не соромно дивитись на Авакова та Яценюка?
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Казали, мовляв ми помстимося. І що? Ви помстилися, Володю. Вам не соромно дивитись на Яценюка, Авакова, на решту? Ви і ваші побратими заплатили життям за те, що ці мерзоти очолили всі схеми, які були за минулої влади, і сьогодні їх використовують.

Про таке в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила Інна Богословська, політичний діяч, екс-нардеп.

Гостя програми нагадала, що зараз українці обурюються через знищення доказів злочинів проти Майдану. «А давайте подивимось, що зробила так звана постмайданівська влада, Аваков, із доказами по справі рюкзаків. Всі чули, що зараз не можуть знайти оригінал плівки – тільки копія є, не можуть знайти оригінал відеокамери? І та людина, яка підписала угоду, померла», – наголосила пані Богословська.

На думку політичного діяча, головним є те, що після Майдану аморальні люди скористалися тим, що хотіли зробити вільні люди у своїй країні. «Справа в тому, що суспільство завмерло. Всі думають: Що ж робити? Руки опускаються. Ми один раз вийшли на Майдан – виродків привели, другого разу – те саме.

І люди кажуть: «Нічого не можна зробити у власній країні». І тікають з неї. Зараз така велика кількість людей, які їдуть від нас, що виникає відчай. І хочеться зробити все, щоб вони повернулися – але для того не можна просто йти на помсту», – закликала Інна Богословська.

Екс-нардеп закликала ставати дорослішими, розуміти, що суспільство, тільки самі люди, має побачити майбутнє країни. «Маємо підготувати нові команди. Не обов’язково 20-річних, це мають бути підготовлені люди.

Але не можна боротися з драконом без програми і команди, яка її здатна використати – інакше рубаємо одну голову, а виростає три. І це головне, чому нас має навчити Майдан. Ми не можемо більше вірити тим, хто очолює протести. Якщо є протест – там має бути програма і команда», – відзначила політик.

Читайте також, Парасюк: Я не готовий розповісти всі деталі подій на Майдані

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:26:32