п'ятниця, 17 листопада, 2017, 14:15 Політика
Вибір очільника ДБР був безпристрасним, – політолог

У соцмережах було кілька відгуків про нового голову Державного бюро розслідувань. Усі говорять про те, що Роман Труба – стримана та професійна людина, яка віддана своїй справі.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Володимир Цибулько.

Напередодні спеціальна комісія призначила голову новоствореного правоохоронного органу Державного бюро розслідувань. Ним став колишній прокурор Роман Труба.

«Судячи із послужного списку Романа Труби, виглядає так, що все таки це був доволі безпристрасний вибір. Тобто, голову ДБР, як і суддів Верховного суду, обирали у кілька етапів із дуже складною процедурою. У нас половина політиків півроку репетувала «де Бюро розслідувань?», але варто подивитися, наскільки складною була сама процедура відбору його керівництва», – наголосив Володимир Цибулько.

Окрім цього, він зазначив, що зараз ці ж політики «репетують» про антикорупційний суд, але варто звернути увагу, наскільки важкою була процедура відбору суддів Верховного суду.

«Можна сказати, що конкурсна комісія впоралася вчасно, але у суспільства вимоги завжди зростають. Треба ставитись до цього із холодним розумом, тому що повноцінно така структура якісно запрацює не раніше, ніж через рік», – переконаний політолог.

Він зазначив, що Державному бюро розслідувань має бути передано 15 тисяч справ, а для цього потрібне належне кадрове забезпечення структури.

«Я дивився у соцмережах кілька персональних відгуків про пана Трубу і всі говорять, що це доволі професійна людина, стримана і дуже віддана своїй справі. Були і протилежні думки, але це пов‘язано з тим, що у нас є певний психоз, через який вважають: що б не робилося в державі – все погано», – зауважив експерт.

Читайте також: Єгор Фірсов розповів про тест, який не пройшов головний претендент на посаду директора ДБР

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:27 :23