п'ятниця, 17 листопада, 2017, 17:22 Політика
Ви жахнетесь, скільки разів ми плювали на Декларацію про державний суверенітет, – Піскун

Через те, що у парламенті досі не створено коаліції, яка б мала оголосити, у якому напрямку працюватиме, півкраїни взагалі не розуміє, що відбувається у Верховній Раді.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив колишній Генпрокурор України Святослав Піскун.

«Згідно закону, в українському парламенті вже мали б утворити нову коаліцію та підписати новий договір. Було б дуже гарно, якби політики перед тим, як його підписати, надрукували б документ у усіх ЗМІ. Тоді народ, який за них голосував, розумів би, у якому напрямку вона рухатиметься, що в першу чергу буде робити чи як боронитиме державу та розвиватиметься. Наразі ж те, що стосується коаліції, взагалі для мене, як правника і прокурора – темна ніч. Я не можу до сьогоднішнього дня зрозуміти, що там відбувається: чи там є персональні члени, фракційні члени, чи тільки фракція чи персоналія, там взагалі темний ліс», – сказав Піскун.

Він вважає, що цей «темний ліс» незрозумілий не тільки для нього, а й ще половині населення України. Адже у 1991 році українці були дуже горді, бо нарешті уклали європейську конституцію. Це і стало підставою для Декларації про незалежність та суверенітету української держави. Зараз же, фактично, її просто не дотримуються.

«Якщо переглянути, що відбулося за 26 років із Декларацією про суверенітет України та Конституцією, ви просто жахнетеся, скільки разів ми плюнули на Декларацію про незалежність України. Адже, ми це зробили, коли сказали, що освіта, лікування будуть платними», – наголосив Піскун.

Понад те –стан законності в країні мав би контролювати окремий конституційний орган – Генеральна прокуратура. Натомість зараз усе передали судам.

«Зробили це для того, щоб прокурор нікому не заважав», – переконаний Піскун.

Тож, на його думку, сьогодні в країні немає жодного прокурорського нагляду. Тому й панує злочинність та зневіра народу до правоохоронної системи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 23:42:35