п'ятниця, 17 листопада, 2017, 19:46 Політика
Владі бракує «майданівського кулака», – Сергій Мельничук

Владі зараз не вистачає людського, майданівського кулака, який би грюкнув по столу і сказав: Хлопці, досить!

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив позафракційний народний депутат Сергій Мельничук.

«Скоро буде річниця Революції Гідності. І якщо ми згадаємо, то у кожного силовика, у кожного міністерства були представники та заступники з Майдану. Але де вони зараз? Потихенько хтось пішов на вибори до парламенту, а інших просто забули призначити заступниками, людей, із числа Майдану, які б дивилися за тим, що твориться у даних структурах. Там знову зайняли посади корупціонери і «понеслося» – зазначив Сергій Мельничук.

Народний депутат зауважив, що владі зараз бракує людського, майданівського кулака, який би грюкнув по столі і навів лад у держструктурах. «Можливо це декого б зупиняло. А те, що у владі мають бути наші спеціалісти, люди, які справді вболівають за нашу країну, щоб ми розвивалися, щоб не було корупції в країні, повірте, таких людей предостатньо», – наголосив Мельничук.

Разом з тим нардеп зауважив, що звичайних людей, які є справжніми патріотами України, не дозволяють делегувати на владні посади.

«Бо делегують тільки тих, хто вигідний. От до прикладу, візьмемо створення ДБР. Йшов туди майданівець Ігор Лапін з «Народного фронту». Але так сталося, що і самі з «Народного фронту» його «завалили». А на останньому етапі завели ту людину, яка не пройшла перші етапи, але потрапила у фінал. А в фіналі – Труба», – додав Сергій Мельничук.

Читайте також: Єгор Фірсов розповів про тест, який не пройшов головний претендент на посаду директора ДБР

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 09:49:45