п'ятниця, 17 листопада, 2017, 13:27 Політика
Відсутність закону про імпічмент призвела до двох українських революцій, – Дерев‘янко

Закон про імпічмент необхідний Україні, щоб врятувати її від наступної революція, яка невідомо чим може завершитися. Разом із тим, потрібно змінювати і закон про вибори та судову систему.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Юрій Дерев'янко.

«Неможливо миритися із тим, що в Україні відсутність закону про імпічмент призвела вже до двох революцій. Саме це стало їх головною причиною. Наприклад, у Південній Кореї спрацював закон про імпічмент – президента відправили у відставку, аналогічна ситуація була і у Литві у 2004 році. Спрацював цей закон і у Бразилії», – розповідає Юрій Дерев‘янко.

Навіть у Сполучених Штатах, коли президент Річард Ніксон давав команду незаконно прослуховувати своїх політичних опонентів, він був змушений достроково скласти повноваження, оскільки йому загрожувала процедура імпічменту.

«Тому країні потрібен закон про імпічмент. Він допоможе врятувати державу від наступної революції, яка невідомо чим може закінчитися для України», – переконаний народний депутат.

Окрім цього, на його думку, необхідно змінювати закон про вибори та змінювати судову систему.

«Проте, її потрібно змінювати у такий спосіб, щоб у нас не формувалися три трійки, які обиратимуть суддів – від Президента, від Кабміну та від Верховної Ради», – пояснив народний обранець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 22:23:30