п'ятниця, 17 листопада, 2017, 23:50 Політика
Величкович спробував пояснити, чому не притягнено до відповідальності нардепів екс-регіоналів

Після Майдану в Україні було троє генеральних прокурорів. Всі вони намагалися визначити винних у зачистках Майдану. Зараз черга Юрія Луценка зв’язати кінці з кінцями і подати імена злочинців.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів нардеп Микола Величкович.

Після закінчення подій на Майдані, коаліція вже тричі затверджувала людей на посаду генерального прокурора України. Зі сторони видається доволі дивним те, що справи колишніх регіоналів досі недосліджені.

«Ми ставили це питання до усіх генпрокурорів, оскільки перед призначенням відбувається зустріч з ними. Зокрема, говорили про це і з Юрієм Віталійовичем та зійшлись на тому, що винних треба чим швидше покарати», – коментує гість програми.

Питання притягнення до відповідальності є прерогативою генерального прокурора. Саме він займається детальним дослідженням справ Майдану, стверджує нардеп.

«Ми давно вимагали від правоохоронців та прокуратури списки людей минулої влади, які брали участь у зачистках Майдану. Оскільки хотіли проголосувати за те, щоб їх притягнули до суду. Ба, навіть більше! Ми підтримували зняття депутатської недоторканності задля того, аби покарати винних», – каже Микола Величкович.

Гість студії додав, що наразі очікує на відповідні інформацію та рішення від генерального прокурора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:30:39