п'ятниця, 17 листопада, 2017, 23:30 Політика
Величкович: Люди, які влаштували сутички 1 грудня, використовували дуже незвичні кричалки

Першого грудня 2014 року в опозицію Майдану, на Банкову і Лютеранську вулиці прийшли молодики, які ховали обличчя під балаклавами. Дехто називав цих людей «ультрасами», проте їхні слогани були зовсім нехарактерними для українських футбольних фанатів.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів нардеп Микола Величкович.

«Коли першого грудня прийшов мільйонний мітинг в центр Києва, частина неідентифікованих людей попрямувала на Банкову і Лютеранську. Там вони пробували привернути увагу через агресивні провокації. Важко сказати ким були провокатори в балаклавах. Вони вигукували дивні «кричалки», зовсім нетипові для українських «ультрасів». Я й досі не можу збагнути, ким були ці люди», – коментує гість програми.

Нардеп додає, що дуже активних хлопців із Банкової та Лютеранської намагалися зупинити учасники мирної акції.

«Дуже часто лідери громадської думки туди приходили. Іноді їм вдавалось домовитись, проте здебільшого у них летіло каміння. Я всю цю ситуацію бачив на власні очі. Також втручався, але процеси були неконтрольованими. Багато політиків намагалися зупинити цю ситуація – та все було марно. Провокатори у балаклавах продовжували зчиняти ґвалт», – пригадує Микола Величкович.

Читайте також, Парасюк: Я не готовий розповісти всі деталі подій на Майдані 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 21:33:48