п'ятниця, 17 листопада, 2017, 18:46 Політика
В Україні Конституція є «фасадною», – Бушанський

Із юридичної точки зору, Конституційний суд повинен був уже давно оголосити, що уряд є коаліційним урядом. Однак, Конституція у державі не працює – тут діють олігархічні формування. Тож тому й триває безлад.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив доктор політичних наук Валентин Бушанський.

«Якщо виходити із юридичної точки зору, то Конституційний суд повинен сказати, що немає коаліції і уряд є не коаліційним. Відповідно, не може сформуватися й уряд, тому, Верховна Рада повинна піти на дострокові вибори», – розповів Бушанський.

Однак, за його словами, насправді уся українська Конституція і політичні інститути  є «фасадними». Адже влада не працює за тими законами, які прописані у законодавстві.

«Працюють олігархічні групи, клани, кримінальні групи, різноманітні фактори узурпації. Відтак, за допомогою силових методів можна «віджати» підприємство та усунути політичних опоненти», – переконаний Бужанський.

Очевидним доказом такої беззаконності для нього є випадок Віктора Януковича, який без необхідної більшості все ж зміг стати президентом.

«Наприклад, через Центральну виборчу комісію президентом зміг стати Янукович. Адже він тоді не отримав більшості і був узурпатором. Гайки закрутили – і політичні інститути не спрацювали», – зазначив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 21:38:42