Новини » Політика 17 листопада, 2017, 3:30
Тягнибок викрив «тактику» влади перед великим дерибаном земель

Теперішні порушення місцевої та центральної влади у земельних взаємостосунках мають виключно одну мотивацію – ця земля «приглянулася» котромусь із новітніх латифундистів-олігархів, які хочуть згодом її «хапнути».

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів щодо відмов місцевої влади надавати земельні наділи, наголосив, що нині такою є тактика місцевої та центральної влади «перед великим дерибаном і продажем земель сільськогосподарського призначення».

«Вони навмисне сьогодні, усупереч українському законодавству, не виділяють ту землю, яку ви, очевидно, повинні отримати за законом», – звернувся політик до глядача.

А роблять так, на думку Олега Тягнибока, тому, що коли буде запущений процес грабунку землі сільськогосподарського призначення, наділи, які би мали належати українцям, просто привласнять.

Очільник «Свободи» заявив, що політична сила, яку він очолює, не виступає проти приватизації землі, а проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

«А ті люди, які мають паї, які вони отримали у результаті роздержавлення колгоспів, вони, якщо захочуть, можуть продавати ці паї виключно державі в особі Національного земельного банку. Не іноземцям, не особам без громадянства», – наголосив гість програми.

Та земля, яка є під об’єктами нерухомості, присадибні ділянки, продовжив Олег Тягнибок, – це приватна власність, і власники можуть ними користуватися так, як вважають за потрібне.

«Але земля сільськогосподарського призначення повинна управлятися державою, як це робиться у багатьох цивілізованих європейських і заокеанських країнах світу. Ця земля повинна здаватися в оренду, в довгострокову оренду і навіть з правом родинної спадщини. І отже, теперішні порушення місцевої та центральної влади у земельних взаємостосунках, вони мають мотивацію виключно одну – ця земля «приглянулася» котромусь із новітніх латифундистів-олігархів, які хочуть потім, у перспективі, її хапнути. Цього у жодному випадку не можна допустити», – наголосив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 07:48 :29