п'ятниця, 17 листопада, 2017, 17:35 Політика
Перший крок до узурпації влади – відсутність закону про опозицію, – Піскун

Закон про опозицію – це запобіжник узурпації влади. Тому й без цього документа цивілізовані держави ніколи не приймуть Україну. Натомість у нас навіть опозиція підкоряється Президентові.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) говорив колишній Генпрокурор України Святослав Піскун.

«Узурпація влади можлива лише, коли немає опозиції і закону про неї. Там має бути чітко визначено, які комітети повинні очолювати опозиційні депутати, які вони мають права та чи контролюють систему перевірки бюджетних надходжень а розходжень», – сказав Піскун.

Тож він вважає закон про опозицію запобіжником проти узурпації влади. Мовляв, без цього документу цивілізовані та європейській країні не хочуть приймати Україну.

«Без закону про опозицію не зрозуміло, хто за що голосує. Також перестають працювати фінансові інструменти щодо неї. Наприклад, опозиційні блоки голосують за те, за що вони ніколи б в житті не повинні були голосувати. І найголовніше – опозиція чітко має визначені права і порушення їх тягне за собою політичні, кримінальні, суспільні наслідки», – прокоментував він.

Тож він наголосив: нинішня парламентська більшість, як і уряд – підзвітні Президентові. Разом із тим вони й керують правоохоронною системою.

«При такій системі тиску немає жодної опозиції. Тому й не дивно, що опозиційні сили голосують трохи не так, як вони того хочуть», – вважає Піскун. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:22:09