п'ятниця, 17 листопада, 2017, 19:22 Політика
НАБУ вступило у війну майже зі всіма, – Ігор Луценко

Зараз консолідуються сили, які були в опозиції до НАБУ.Цей конфлікт визрівав досить давно, але більше має на меті піар, ніж об’єктивні причини.

Таку думку висловив народний депутат Ігор Луценко (фракція "Батьківщина") в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Сталося те, що мало статися. Сили, які були в опозиції до НАБУ, зараз консолідуються. І ми бачимо, що антикорупційне бюро вступило у війну майже з усіма. Цей конфлікт визрівав досить давно, і йому є як об’єктивні, так і суб’єктивні передумови», – прокоментував Ігор Луценко.

На думку депутата, саме зараз не збираються когось саджати за ґрати. Адже насправді в Україні поки що дуже складно високопосадовців реально притягти до відповідальності.

«Зараз відбувається дуже серйозна саме піарницька війна. І у цій боротьбі знищуються всі. Наприклад, ми сподівалися на НАБУ як абсолютно на новий чесний орган. Однак навіть він свого часу почав працювати по-старому, порушуючи кримінально-процесуальний кодекс та суб’єктивно підходячи до вибору кримінальних справ, якими варто займатися. Особисто я був цьому свідком, і маю багато судових рішень проти НАБУ, де зазначено, що вони дійсно порушували закон», – зауважив народний депутат.

На жаль, констатує Луценко, до такої критики та судових рішень НАБУ не були уважними, і вважали, що це попередня атака на них. Але вже зараз, на думку Луценка, розпочалася справжня атака, під час якої потрібно мати друзів та чітку позицію. Проте такої позиції у НАБУ досі немає.

«Я вважаю, що потрібно абстрагуватися від персоналій на чолі НАБУ, і загалом дивитися на долю цього органу. Я абсолютно готовий підтримувати НАБУ у тих речах, які дійсно є правильними. Але коли вони відмовляють мені, як народному депутату, в розслідуванні справ, що стосуються оборони, державних закупок, антимонопольного законодавства, то для чого тоді взагалі ми створювали такий орган?», – запитав Ігор Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:34 :05