Новини » Події 17 листопада, 2017, 5:40
Місць для втечі небагато: Невзоров висловився про майбутнє Захарченка та Плотницького

Відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров вважає, що у ватажка бойовиків самопроголошеної ДНР Олександра Захарченка і ватажка бойовиків ЛНР Ігоря Плотницького немає майбутнього.

Таку думку російський журналіст озвучив в ефірі програми «Невзоровська середа» на радіостанції «Ехо Москви», – повідомляє Апостроф.

«У ДНР і ЛНР справи, на щастя, зовсім погані. Ось, що стосується безпосередньо Лугандона, то він розвалюється і не випадково міністр внутрішніх справ якось боязко почав мекати про те, що Луганська Народна Республіка готова повернутися до складу України. Ну, у цього є 2 причини.

По-перше, те, що дуже скоро Україна повинна отримати «Джавеліни». Ви знаєте, що це таке, це нещадна штука, від якої немає порятунку. І цілком зрозуміло, що в танках, які не в змозі протистояти... Ну, в Росії немає системи, яка могла б змагатися з цією зброєю. Зрозуміло, що в танках будуть горіти не алкоголіки Донбасу, яких там уже навіть немає, а будуть горіти нещасні російські солдатики строковики і контрактники, і нафіга це треба? За що їм згоряти? За те, щоб голови ЛНР могли пиляти нерухомість на території Луганська? Могли б направляти 20-тонні фури з контрафактними сигаретами один одному, вбивати?.. тобто зрозуміло, що вже історія настільки подрібнювалася, що ніякого подальшого інтересу не представляє», – сказав Невзоров.

«Уже, як би, політика тут закінчилася, ми бачимо, що в сусідній державі, так само могутньому як ЛНР, там вже почалася продрозкладка і божевільний Захарченко вимагає, щоб у населення вилучали б надлишки продовольства, щоб вони здавали вирощені на маленьких огородиках врожаї, тому що там, ймовірно, настала цілковита дупа. Ну і плюс абсолютною реальністю легко прораховуваним стало введення миротворців. А це 2 американські дивізії, які абсолютно, наскільки я розумію, не схильні розводити сентименти з приводу російського світу і які досить швидко і легко наведуть там порядок, оскільки це, адже, навіть... Це навіть не Зімбабве», – зазначив журналіст.

На думку Невзорова, для ватажків «ДНР/ЛНР» скінчиться все дуже швидко і просто.

«Тим, що ці хлопці попросять блондинку в панчохах, ящик горілки, літак і відбудуть геть, кинувши всю цю нездійснену...», – сказав він, додавши, що в Росію їм дорога закрита.

На згадку журналісткою Зімбабве Невзоров зазначив.

«Ну, Зімбабве на той час... Так, до речі кажучи, я думаю, вони цілком можуть бути там затребувані, правда, у них дуже багато часу піде на пересадку шкіри і взагалі, я б сказав, пластичне маскування. Але і у першого, і у другого, в загальному, для цього практично все підготовлено вже, як я знаю».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 15:11 :11