п'ятниця, 17 листопада, 2017, 5:15 Світ
Кінець світу по-корейськи: КНДР може піти на катастрофічні кроки

Північна Корея в майбутньому може піти на випробування водневої бомби в космосі, що призведе до збою електронних систем на Землі. Такого кроку побоюються Сполучені Штати Америки.

Про це повідомляє obozrevatel.com.

За даними видання, свідченням можливості такого вчинку Північною Кореєю є вдалі випробування водневої бомби, а також регулярний запуск балістичних ракет.

Сполучені Штати побоюються таких дій, тому що енергосистема Північної Америки застаріла і потребує модернізації, що доводить збій, що стався кілька років тому і привів до відтоку електроенергії у США і Канаді. А вибух на орбіті Землі водневої бомби протягом декількох місяців призведе до повного хаосу і паралізує мережу.

У разі такого роду атаки постраждають численні електростанції, системи водопостачання, промислові об’єкти і багато іншого. Це також могло б привести до аварій на атомних станціях, що стало б глобальною катастрофою для всього людства.

Також наголошується, що у США такі сценарії дійсно опрацьовують, щоб у разі загрози бути готовими зробити перший удар у можливому конфлікті.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 22:14:58