п'ятниця, 17 листопада, 2017, 19:59 Політика
Гончаренко: Останні заяви директора НАБУ нагадують промову керівника політичної партії

Безумовно, підкреслює депутат, є багато справ, за які варто подякувати НАБУ. Але зараз риторика директора НАБУ Артема Ситника схожа на мову політика, який проводить політичну кампанію.

Таку думку висловив народний депутат України Олексій Гончаренко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Останні заяви директора НАБУ Артема Ситника мені вже не схожі на заяву керівника правоохоронного орану, а натомість нагадують заяви керівника політичної партії. На жаль. І це велика проблема, тому що ми бачимо якусь стрімку політизацію цього правоохоронного органу, на який ми всі покладали багато надій, і досі покладаємо», – зазначив Гончаренко.

Безумовно, підкреслює депутат, є багато справ, за які варто подякувати НАБУ. Оскільки ніколи раніше не відкривалося стільки проваджень проти топ-посадовців та депутатів. Але зараз риторика Ситника, на думку Гончаренка, схожа на мову політика, який проводить політичну кампанію.

«Сьогодні відбувається протистояння між НАБУ та Генпрокуратурою, НАБУ та НАЗК і навіть НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, із якою вони взагалі мали б дуже тісно співпрацювати», – певен народний депутат.

До того ж, зауважує Гончаренко, усе це відбувається на фоні того, що досі не обрані аудитори НАБУ, які мають перевірити роботу цього органу.

«Чому антикорупційний комітет ВРУ під керівництвом Єгора Соболєва не виносить питання щодо будь-якого прізвища в аудитори НАБУ? Натомість це потрібно зробити якомога скоріше, адже ми досі не розуміємо, що насправді відбувається в цьому органі, для нас він є чорною скринькою», – наголосив Олексій Гончаренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 04:05:05