п'ятниця, 17 листопада, 2017, 21:55 Політика
Червоненко розповів, хто був найбільш успішним прем’єром України

Найбільш успішним прем’єром був Віктор Ющенко. При ньому були найбільші темпи росту ВВП. Знищення ним системи бартерів дало велетенський ефект грошових легальних відносин і росту економіки.

Про це колишній міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK), відповідаючи на запитання, кого з останніх п’яти прем’єрів України він вважає найефективнішим з економічної точки зору і хто завдав найбільшої шкоди.

«Я вважаю, що найбільш успішним був Віктор Ющенко. У нас швидко проходить пам’ять, але при Ющенку були найбільші темпи росту ВВП. Горджуся, що разом з ним особисто брав участь, будучи головою Держрезерву, у знищенні системи бартерів. Це дало велетенський ефект росту грошових легальних відносин і економіки. Ми поламали безтендерний, безаукціонний розподіл стратегічних ресурсів. Тобто ми вивели нафту, щоб держава отримала додану вартість на тендерах. Він заклав цей ріст після 2005 року. І у Кучми почався ріст. Всі забули, що коли Кучма йшов, то ріст ВВП був 12-13%», – відзначив пан Червоненко.

Водночас, екс-міністр вважає, що найгіршим з прем’єрів вважає Арсенія Яценюка.

«Оцінку будуть давати провадження в Генпрокуратурі з прикріпленими документами контрольно-ревізійного управління, які надав генерал Гордієнко. Я йому вірю, бо він був моїм заступником з безпеки в Мінтрансі. Ми здали прокуратурі розкрадань на 1,5 мільярда доларів», – сказав Євген Червоненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 03:46:57