п'ятниця, 17 листопада, 2017, 23:40 Політика
Червоненко: Наші сусіди змусять нас навести порядок на дорогах

Проблему доріг нас змусять вирішувати поляки, угорці. Поки не поміняється психологія у людей, доти буде свавілля з транспортом і дорогами.

Про це колишній міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK), відповідаючи на запитання коли буде наведений порядок з вагомими контролями на дорогах.

«Я цю проблему піднімав будучи міністром і робив перші рентгени та ставив ваги. Проблему доріг, наведення порядку в транспорті, з дозволами, де гуляє корупція і системою, нас змусять вирішувати поляки та угорці. Вони ставлять нам все жорсткіші вимоги», – запевняє екс-міністр.

Окрім цього, гість програми додав, що поки не поміняється психологія у людей, доти буде свавілля з транспортом і дорогами. Життєві обставини самі змусять нас це зробити, інакше будуть катастрофічні наслідки.

«Вся трагедія в тому, що пів країни проводить за кермом ціле життя. Це важка робота на великій вантажівці, яка дає добавлену вартість, де є ваша зарплата, премія, прибуток. А інші думають як когось »обібрати». Цим займаються всі, хто має відношення до доріг від поліції, митниці до трансінспекції. Перш за все повинен поміняти ідеологію суд, всі силовики. Тому що у нас всі силовики на машинах, яких навіть високооплачувані менеджери не мають, вони їх просто за логікою не дозволяють собі придбати. Поки ми не поміняємо психологію у нас буде біда», – переконаний Червоненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 14:36:35