Новини » Політика

Червоненко: На західних кордонах – тисячі вантажівок через те, що ми загралися у Бандеру і Шухевича

В Україні – маса проблем, проте ніхто не хоче подумати над стратегією на день-два вперед.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив екс-міністр транспорту і зв’язку Євген Червоненко.

Гість програми розповів, що увесь день разом із міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, начальником Укртрансінспекції та іншими вирішував проблему, яка виникла із вантажним транспортом.

«У Львові, на всіх західних кордонах – тисячі вантажівок через те, що ми загралися у Бандеру, Шухевича. Нам повністю перекрили шлях до Європи. А до цього завдяки «Свободі» нам перекрили шлях транзиту на країни СНД. І вся українська галузь, яка, до речі, була єдиною недержавною, яка розвинута саме у Західній Україні, де я починав і до цього моменту є підприємства, до яких я мав стосунок у Львові, вони приречені на вимирання», – заявив Євген Червоненко.

Гість програми наголосив, що загублено ще одну галузь.

«І якщо ми не переможемо зараз здоровим глуздом, то сотні тисяч людей залишаться без роботи разом із сім’ями», – застеріг Євген Червоненко.

Гість програми наголосив, що проблема із транспортом – комплексна.

«Завдяки заграванню із західноукраїнським електоратом ми втратили дуже великі гроші і велике майбутнє. Ми майже втратили транзит», – заявив Євген Червоненко.

З його слів, коли він перебував на посаді міністра, за місяць транзит становив 5 млн тонн, нині ця цифра становить 250 тисяч тонн.

Гість програми наголосив, що в Україні – маса проблем, проте ніхто не хоче подумати над стратегією на день-два вперед.

Loading...