п'ятниця, 17 листопада, 2017, 20:50 Політика
Червоненко: «Клоунада» в МВС – це велика неповага до громадян

Ситуація, яка склалася з коментуванням народним депутатом Антоном Геращенком резонансних новин це велика неповага до громадян.

Про це колишній міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK), відповідаючи на запитання, що робиться в МВС, Антон Геращенко називаючи себе радником Авакова першим коментує будь-яку резонансну новину без суду і слідства, а днями виявилося, що взагалі не був ніяким радником міністра.

«Вся ця клоунада це неповага до українських громадян. Я нещодавно був у Харкові на ювілеї мого старого друга і мені підтвердили історію про Геращенка, що в Красноармійському районі, де він був головою районної адміністрації, єдине його досягнення це вкрадене чортове колесо – єдиний атракціон який був в цьому районі», – розповів екс-міністр.

Також пан Червоненко зазначив, що часто про Геращенка ходили чутки, що він не розраховується в ресторанах.

«Своїми вчинками і бажанням видавати бажане за дійсне він мене дратує і викликає неповагу. Я сприймаю його як об’єктивну реальність. Це не спікер і не радник. Там єдиний нормальний спікер це Артем Шевченко наш колега по телебаченню», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 09:45:29