четвер, 16 листопада, 2017, 11:31 Львів
Війна з Росією не стосується керівництва Укрзалізниці? – депутат ЛМР
Відправлення поїзда Львів-Москва. Фото: Микола Тис/ZIK
Відправлення поїзда Львів-Москва. Фото: Микола Тис/ZIK

Міністра інфраструктури Володимира Омеляна просять вжити невідкладних заходів для скасування продажу залізничних квитків у напрямку до Росії в касах внутрішніх перевезень.

Відповідний запит сьогодні, 16 листопада, під час сесії Львівської міської ради озвучив депутат від «Свободи» Андріян Гутник, передає кореспондент ІА ZIK.

Він повідомив, що від початку збройної агресії Російської Федерації у 2014 році і дотепер на вокзалах і в касах продажу залізничних квитків перебувають у вільному продажі квитки на пасажирські потяги до Росії. Наприклад, Львів-Москва та Москва-Львів.

«Щоденно через такі пасажирські перевезення потрапляють сотні людей зі столиці країни-агресора та довколишніх до неї міст. Більш того, квитки на вищевказані пасажирські потяги можливо придбати у касах для внутрішніх перевезень, в той час, коли квитки до країн Європи (Польща, Словаччина, Угорщина, тощо) можливо придбати лише в касі «для обслуговування пасажирів в міжнародному сполученні». Фактично, Росія досі належить до групи країн, куди можна вільно потрапити. Враховуючи, що квитки до Росії можна придбати у касі для внутрішніх перевезень – очевидна позиція: війна з Росією не стосується керівництва Укрзалізниці», – заявив депутат.

Він наголосив, що ми не маємо права дозволяти собі легковажити таким у країні, де війна.

Зважаючи на це, Гутник просить вжити невідкладних заходів для скасування продажу залізничних квитків у напрямку до Росії в касах внутрішніх перевезень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 21:11:31