Новини » Політика 16 листопада, 2017, 11:53
Вітаючи працівників радіо та телебачення, Порошенко окремо відзначив військових журналістів
Фото: 1tv.com.ua
Фото: 1tv.com.ua

Президент України Петро Порошенко привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди професійного свята. Особливу подяку за працю глава держав висловив військовому радіо Армія FM.

«У сучасних складних умовах російської агресії проти нашої країни трудові колективи вітчизняних телерадіокомпаній та підприємств зв’язку щоденно забезпечують високий рівень комунікацій та інформування суспільства про події в Україні і світі», – йдеться у вітанні глави держави.

Він наголосив, що перетворення, які розпочалися в українському телерадіопросторі, вже приносять відчутні позитивні результати: українська мова стає домінуючою в ефірі вітчизняних телерадіокомпаній, а розвиток технологій новітнього зв’язку проголошено одним із пріоритетних напрямів реформ.

«Саме на вас у цей непростий період покладається важлива місія захисту та розширення нашого інформаційного простору, де категорії свободи слова, редакційної незалежності, ефективної комунікації і поширення об’єктивної та правдивої інформації незалежно від державних кордонів дають чіткий дороговказ для європейського поступу українського суспільства», – зазначив Порошенко.

Окрім того, Петро Порошенко у своєму вітанні на Facebook особливо відзначив працівників радіо Армія FM. Звернувши увагу на його важливість у підтриманні бойового духу наших військових. «Щодня ви демонструєте високі стандарти журналістської роботи та даєте гідну відсіч інформаційній агресії Кремля», – йдеться у святковому пості Президента у соцмережі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 10:34 :50